logo
logo

Hızlı sipariş ver 🚀

Size özel "takipfly15" kodu ile %15 indirim alabilirsiniz!

Tumblr Takipçi Paketleri

Tumblr Takipçi Özellikleri

Sosyal medya hizmetlerinde garantili ve güvenilir takipçinin adresi Takipfly zengin paket seçenekleri ve yüksek kalitede etkileşimler ile profesyonel hizmet vermeye devam etmektedir.

Hızlı İşlem

Sosyal medya siparişleri, ödeme işlemi tamamlandığı andan itibaren başlamakta ve anlık gönderim garantisi ile en hızlı şekilde hesabınıza aktarılmaktadır.

Garantili Hizmet

Yüksek kalitede sosyal medya paketleri sayesinde hiçbir sorunla karşılaşmadan hesabınızı geliştirebilirsiniz. Olası bir düşüş ya da silinmede ise garantili hizmet kapsamında telafi sağlanmaktadır.

Güvenli Ödeme

Şifresiz satın alma ve PayTR 3D güvenilir ödeme garantisi ile satın alma işlemleri sırasında hiçbir sorunla karşılaşmadan sipariş oluşturabilirsiniz.

Canlı Destek

Anlık olarak hizmet verdiğimiz canlı destek hattımız, sürecin her aşamasında size yardımcı olmaktadır. Sipariş öncesi veya sonrası her türlü bilgi ve yardım için 7/24 canlı destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

İade Garantisi

Siparişinizi oluşturduktan sonra herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda dilediğiniz zaman iptal etme ve iade garantisi kapsamında hizmet alabilirsiniz.

Azalma Riski Yok

Takipçi, beğeni, izlenme ve yorum gibi hizmetlerde azalma riski olmadan kalıcı ve organik etkileşimler elde edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medya hizmetlerinde garantili ve güvenilir takipçinin adresi Takipfly zengin paket seçenekleri ve yüksek kalitede etkileşimler ile profesyonel hizmet vermeye devam etmektedir.

Fotoğraf ve video paylaşımlarının yanında bağlantı, gif ve metin gibi özellikleri de bünyesinde barındıran Tumblr’da takipçi sayınızın artması sizi daha popüler bir konuma taşıyacaktır.
Diğer sosyal medya paketlerimizde olduğu gibi Tumblr’da da işlemler için hesap bilgilerinizi yetkillerimize vermenize gerek yoktur. Tüm aşamalar şifresiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
Tamamen gerçek hayatta var olan kişiler tarafından açılan hesaplar sizi takip edecektir. Böylelikle üçüncü kişilerin herhangi bir terslik sezmesi mümkün değildir.
Organik hesaplar sayesinde artan takipçi sayılarınız süreç içerisinde düşüş yaşamayacaktır. Tumblr kaynaklı sistemsel sorunlarda ise telafi süreçlerimiz devreye girmektedir.
Nasıl ki hesabınızın şu an ki takipçi sayısı kendi kendine yükselmiş ise takipçi paketi satın aldığınızda da bundan bir farkı olmayacaktır. Özetle hesabınız kapanma gibi bir durum ile karşılaşmayacaktır.
TakipFly olarak uygun fiyatlı ve güvenilir ödeme seçenekleri sunmaktayız. Satın alma öncesi ve sonrasında ise ne zaman dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
0+
Aktif Müşteri
0+
Toplam İşlem
0+
Tam Zamanlı Çalışan
0+
Sosyal Medya Platformu
Anasayfa
Hızlı Sipariş
Whatsapp