logo
logo

Hızlı sipariş ver 🚀

Size özel "takipfly15" kodu ile %15 indirim alabilirsiniz!

Tumblr Yorum Paketleri

Tumblr Yorum Özellikleri

Sosyal medya hizmetlerinde garantili ve güvenilir takipçinin adresi Takipfly zengin paket seçenekleri ve yüksek kalitede etkileşimler ile profesyonel hizmet vermeye devam etmektedir.

Hızlı İşlem

Sosyal medya siparişleri, ödeme işlemi tamamlandığı andan itibaren başlamakta ve anlık gönderim garantisi ile en hızlı şekilde hesabınıza aktarılmaktadır.

Garantili Hizmet

Yüksek kalitede sosyal medya paketleri sayesinde hiçbir sorunla karşılaşmadan hesabınızı geliştirebilirsiniz. Olası bir düşüş ya da silinmede ise garantili hizmet kapsamında telafi sağlanmaktadır.

Güvenli Ödeme

Şifresiz satın alma ve PayTR 3D güvenilir ödeme garantisi ile satın alma işlemleri sırasında hiçbir sorunla karşılaşmadan sipariş oluşturabilirsiniz.

Canlı Destek

Anlık olarak hizmet verdiğimiz canlı destek hattımız, sürecin her aşamasında size yardımcı olmaktadır. Sipariş öncesi veya sonrası her türlü bilgi ve yardım için 7/24 canlı destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

İade Garantisi

Siparişinizi oluşturduktan sonra herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda dilediğiniz zaman iptal etme ve iade garantisi kapsamında hizmet alabilirsiniz.

Azalma Riski Yok

Takipçi, beğeni, izlenme ve yorum gibi hizmetlerde azalma riski olmadan kalıcı ve organik etkileşimler elde edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medya hizmetlerinde garantili ve güvenilir takipçinin adresi Takipfly zengin paket seçenekleri ve yüksek kalitede etkileşimler ile profesyonel hizmet vermeye devam etmektedir.

Paylaşımlarınıza gelen çok sayıda yorum üçüncü şahıslar tarafından hesabınızda ilgi çekici bir şeyler olduğu izlenimini uyandırırır.
Bu sorunun cevabı satın aldığınız zaman dilimindeki mevcut paketlerimize göre değişiklik gösterebilmektedir. Güncel veriler için iletişim bölümünden ilgili ekibimizle temasa geçebilirsiniz.
Tumblr’daki diğer işlemler ve diğer sosyal medya platformlarında da olduğu gibi yorum paketi satın alırken hesap giriş bilgileriniz uzmanlarımız tarafından talep edilmemektedir.
%100 gerçek hesaplar tarafından yapılan yorumlar süreç içerisinde geri çekilmeyecek veya silinmeyecektir. Olası sistemsel sıkıntılarda ise telafi süreçlerimiz devreye girmektedir.
Tüm sosyal mecraların işleyiş prensibi aktifliktir. Yaptığınız paylaşıma ne kadar çok yorum, beğeni, izlenme gelirse o kadar fazla kişiye erişme ihtimali doğar.
Hesabınıza gelen yorumlar gerçek hayatlarında var olan ve kendilerine Tumblr hesabı açmış kişiler tarafından gelir.
0+
Aktif Müşteri
0+
Toplam İşlem
0+
Tam Zamanlı Çalışan
0+
Sosyal Medya Platformu
Anasayfa
Hızlı Sipariş
Whatsapp